fbpx

Prádelna pro Karlovarsko

Jsme prádelna pro Karlovarsko se svižnou dopravou. Pereme a žehlíme kalhoty, košile, trička, svetry, spodní prádlo, povlaky na deky a polštáře, prostěradla, osušky a ručníky, záclony, ubrusy, a další prádlo. Vždy dbáme na perfektní výsledek, včasné dodání a šetrné zacházení s prádlem.

Šetříme Vám čas i peníze

Praní prádla v prádelně má některé výhody, které si začíná uvědomovat stále více lidí. Ceny energií neúprosně rostou a každý prací cyklus se okamžitě promítne do rozpočtu. Ještě větší žrout energie je sušení prádla v sušičce a elektroměr se nestíhá otáčet ani při zapnutí žehličky.

prádelna šetří čas i peníze

Věčné manipulování s prádlem a stání u žehlícího prkna navíc není zrovna tím nejlepším způsobem, jak si odpočinout od každodenního shonu. Přitom ušetřit čas i peníze je tak jednoduché. Pračka se postupně opotřebovává a čas na její výměnu nebo opravu většinou přijde v tu nejméně vhodnou chvíli. Neřešte už opraváře, je tu lepší řešení.

Umožníme Vám prožít nové zážitky

Cesta k novým zážitkům začíná u stanovení priorit. Chcete trávit Váš velmi omezený volný čas něčím, co Vám nepřináší žádnou radost? Nebo je lepší přenechat tu nudnou část profesionálům a dělat něco užitečnějšího? Zavolejte a nechte to na nás!

prádelna pro nové zážitky

Právě jsou v nabídce dárkové poukazy, kterými usnadníte život ženě, která si jistě zaslouží trochu odpočinku za vše, co dělá. Znáte takovou? Nikdy nebyl lepší čas, než právě teď. Dejte jí originální dárkový poukaz, který jí zajistí tolik potřebnou pauzu od praní a žehlení. Dárkové poukazy můžete zakoupit ZDE >>>.

Bezpečnost Vaší zakázky na prvním místě

Při praní a žehlení klademe důraz na dodržování přísných hygienických pravidel, přičemž do každého pracího cyklu dávkujeme speciální prostředek na bezpečnou likvidaci případného bakteriálního a virového zamoření.

bezpečná prádelna

Požadavky na plnění všech doporučených opatření z epidemiologického hlediska konzultujeme s karlovarskou krajskou hygienickou stanicí a neustále sledujeme poslední vývoj v oblasti sektoru prádelenství.

Umíme Vám pomoci kdekoliv v ČR

Nemusíte nikam jezdit. Pokud jste z karlovarského regionu, stačí prádlo připravit do pytle na odpad a zakázku vyzvedneme do 48 hodin v obcích uvedených v sekci POLOHA >>>. Pomůžeme Vám však rádi i v případě, že jste z jakékoliv části Česka.

prádelna nejen pro Karlovarsko

Pokud nejste z Karlovarska, jednoduše vložte prádlo do krabice a pošlete prádlo poštou na adresu uvedenou v sekci KONTAKT >>>. Jakmile balík obdržíme, zpracujeme zakázku v objednané dodací lhůtě 5 dnů (Standard), 3 dny (Rychlá) nebo 24 hodin (Expresní) a pošleme Vám ho zpět.

Rádi Vám vyhotovíme i malou zakázku

Neváhejte se na nás obrátit ani s minizakázkou. Od nás košem nedostanete ani při té nejmalinkatější. Přijedeme, odvezeme, vypereme, vysušíme, vyžehlíme, poskládáme, přivezeme, odevzdáme. Vyzkoušejte si nás!

prádelna pro malé zakázky

Máme zkušenosti s praním a žehlením pro lékařské ordinace všech druhů,  domácnosti, výrobní a obslužné provozy, státní instituce, školy, restaurace a penziony.

Součástí našich služeb je půjčovna povlečení pro hotely, penziony, a jiná ubytovací zařízení.

Svoz a rozvoz prádla zajišťujeme vlastní dopravou, praní a žehlení zajišťujeme pro celý karlovarský kraj, a také pro celé Česko se službou prádlo poštou. Na adrese v Jakubově máme sběrné místo pro čištění všech typů koberců.