Půjčovna povlečení

Půjčujeme ložní prádlo pro hotely, penziony, a ostatní ubytovací zařízení. Prádlo si můžete zapůjčit také na jednorázové akce nebo při zvýšené obsazenosti. Pronajímáme povlečení na deky a polštáře, jersey prostěradla, luxusní ručníky a osušky, matracové chrániče a hotelové župany.

Zapůjčení hotelového prádla je ekonomicky výhodné řešení, které zajistí dlouhodobou kvalitu povlečení pro Vaše hosty. Příjemný spánek v posteli s kvalitním ložním prádlem udělá z každého pobytu krásný zážitek a voňavý nesepraný ručník doplní pocit péče bez kompromisů. Každý spokojený host k Vám přijede znovu a doporučí právě Vaše ubytování všem svým známým.

Pravidelná obměna našeho textilu zaručuje uspokojení nejvyšších nároků všech Vašich hostů a dlouhodobou prestiž Vašeho ubytování. Pronájem hotelového prádla je dlouhodobě efektivní řešení bez nutnosti investic a neustálé výměny poškozených kusů.

Využijte slevu 10% na praní a žehlení zapůjčeného prádla!

Ceník pronájmu hotelového prádla

PoložkaKč za 1 noc / 1 měsíc
Povlak na deku9 / 45
Povlak na polštář4 / 20
Prostěradlo 1lůžko8 / 40
Prostěradlo 2lůžko12 / 60
Osuška6 / 30
Ručník, předložka3 / 15

Pokud dosáhne skutečná délka pronájmu více než 5 nocí, je automaticky účtována výhodnější měsíční sazba. Při pronájmu delším než 1 měsíc jsou platby účtovány po jednotlivých měsících. Při vrácení prádla je účtována také cena za praní a žehlení.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH v zákonné výši.

Specifikace půjčovaného povlečení:

Povlak na deku a polštář

Materiál: Mykaná příze Atlas grádl
Gramáž: 160 g/m2
Barva: bílá

Povlaky mají hotelový uzávěr ve formě kryté kapsy bez knoflíků nebo zipů. Tkaný proužek o šířce 20 mm dodává této ložní soupravě luxusní vzhled.

Osuška 70×140 cm a ručník 50×100 cm

Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 450 g/m2
Barva: bílá

Prostěradlo jersey

Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 145 g/m2
Barva: bílá nebo béžová

Půjčované ložní prádlo Vám na místo určení rádi přivezeme. Cena dopravy je 10,- Kč/km