Spolehlivá prádelna usnadní podnikání v každém oboru

Péče o textil je důležitá. Právě on je naší vizitkou a aspektem, ke kterému zákazníci při svém výběru služeb nejčastěji přihlížejí. Jen málokdy si však s praním většího množství prádla poradíme vlastními silami.

Jeden z prvních kroků v našem podnikání by tedy měl směřovat k výběru kvalitní prádelny. A jak na to? Poradíme vám – a to podle oborů vašeho podnikání.

Když chcete provozovat výjimečný hotel nebo penzion

Velmi často se služby prádelen uplatňují právě v ubytovacích zařízeních. Zvláště v dnešní době je velmi důležité udržovat na pokojích vysokou míru hygieny a veškeré intenzivně používané textilie měnit po odchodu každého hosta.

Vybírejte proto prádelnu tak, aby byla schopna zpracovat v přívětivém termínu jakoukoliv zakázku. Není totiž výjimkou, že se naráz odhlásí například polovina hostů z vaší hotelové kapacity – koneckonců, stačí jedna větší firemní či soukromá akce. A právě rychlá reakce prádelny může předejít nedostatku textilu a dalším nepříjemnostem.

Zaměřte se i na techniky praní

Ovšem ne vše v hotelu tvoří odolná bavlna, které nevadí ani teploty okolo 90 °C. Naopak. Nejrůznější dekorační polštářky, ubrusy apod. jsou mnohem choulostivější – přesto musí být kvůli zvýšeným hygienickým požadavkům současné doby pracímu procesu podrobovány pravidelně. Ověřte si proto, zda vaše zvolená prádelna umí zacházet například s krajkami, umělými vlákny, nanomateirály apod.

V příštím příspěvku se podíváme na další kritéria výběru prádelny s ohledem na kvalitu a doplňkové služby pro lokalitu Ostrov v karlovarském kraji.

Napsat komentář